Turystyka zdrowotna

Sanatorium „PRALESKA” na Białorusi - program leczenia 2018

Sanatorium Praleska - / SASANKA / to resortowa instytucja ochrony zdrowia, znajduje się 13 km od Wołkowyska, 80 km Grodno. W zielonym masywie lasów, nad jeziorem Lazurne, – w którym woda rzeczna woda miesza się ze źródłami krzemowymi. Wygodne położenie połączonych między sobą budynków pozwala na ulokowanie 120 gości i korzystanie z całej infrastruktury sanatorium. Gosiom oferuje się wygodne 2 osobowe pokoje w 2 piętrowym pawilonie – TV, prysznic, WC,

Umywalka, lodówka, balkon. Koszt pokoju uzależniony od jego kategorii; od Luxow do pokoju II kategorii - / 2+2 /.

Sanatorium zaprasza do wypoczynku i kuracji gdzie można podleczyć - drogi oddechowe, układu naczyniowego oporno-ruchowego i tkanki łącznej oraz układu nerwowego. Indywidualne podejście do każdego pacjenta z uwzględnieniem choroby podstawowej oraz zaburzeń towarzyszących pozwala na wybór indywidualnego programu kuracji z zastosowaniem - kuracji – magnesowo-laserowej, kuracji Elektro-światłem, kąpiele lecznicze, ziołowe i prysznice, kuracje cieplne i borowinowe z zastosowaniem aplikacji parafinowych, borowiny z jeziora Dzikiego oraz borowiny z Jeziora Saki z Krymu, suche kąpiele węglowe, kuracje SPA, halo terapia – zbliżona do klimatu jaskiń solnych, rożne rodzaje masażu - tradycyjny ręczny, masaż sprężonym powietrzem, elektryczny masaż wibracyjny, masaż podwodny, masaż mechaniczny – kuszetka, terapia świetlna z zastosowaniem herbatek ziołowych, aromatoterapii, kąpieli aromatycznych, terapia tlenowa; koktajl tlenowy i współczesna metoda hiperbarycznego utlenienia w komorze ciśnieniowej.  Usługi stomatologiczne.

Diagnostyka - USG, EKG, Echokardiogram - porady kardiologa, neurologa, fizjoterapeuty. Jednym z rodzajów kuracji leczniczej jest gimnastyka i Aqua Aerobik. Ponadto oferuje się ćwiczenia na siłowni, gry i zabawy na sali sportowej, bilard, jazda na rowerach, pływanie łodzią, katamaranem, wędkowanie, jazda na nartach w zimie. Plaza piaszczysta nad jeziorem w słoneczne dni pozwoli na opalanie się i pływanie w jeziorze. Źródłem rozkoszy i zdrowia są pobyty w mini – aquaparku z zastosowaniem rożnych instalacji do masażu wodnego i kąpieli o rożnych temperaturach oraz sauny.

Codziennie czynny sklep usługi solarium, fryzjerskie, gabinetu kosmetycznego. Wieczór można spędzić w kawiarni

„U mądrej sowy”. Skorzystać można z programów rozrywkowych wieczorki taneczne, koncerty, posiedzieć przy ognisku w lesie. Pojechać na wycieczki krajoznawcze – do Wołkowyska i okolic, Grodna, Klasztoru w Zyrowicach, Mir i Nieśwież.

Wyżywienie – 4 x dziennie, na stołówce klimatyzacja w głównym budynku na parterze

# śniadanie       -  09:00 – 09:30,

# obiad              - 13:00  -  13:45,

# podwieczorek    - 16:00 -  16:30,

# kolacja           - 18:30 -   19:15.

Proponujemy pobyty 12 DNIOWE / 11 NOCY - ceny za osobę - ilość dni dowolna w miarę wolnych miejsc.

W OKRESIE - 08.01 - 14.05.2018

POKOJ 2 OSOBOWY – Pawilon sypialny - 1350 zł, ta sama cena dla osób niepełnosprawnych,

POKOJ 2 OSOBOWY - w bloku - 2+ 2 - 1270 zł,

POKOJ 1 OSOBOWY - w bloku - 1450 zł,

LUX -pawilon sypialny 2 pokoje dla 2 os. - 1550 zł.

CENA ZAWIERA - zakwaterowanie w wybranym typie pokoju, wyżywienie 4 x dziennie, 4 zabiegi dziennie zlecone wg.wskazan lekarza, ubezpieczenie medyczne AXA, przybycie pierwszego dnia o godz. 08:00, wykwaterowanie ostatniego dnia do godz. 20:00.

CENA NIE ZAWIERA - transportu – transport zorganizowany dodatkowo – płatny, opłaty klimatycznej – płatnej w sanatorium

Po przybyciu w rublach białoruskich, wizy białoruskiej – 150 zł, dodatkowych płatnych zabiegów i usług, wycieczek organizowanych przez sanatorium.

TU WYPOCZNIE DUSZA I CIALEM SEDZIWY I MLODZIENIEC, ZAKOCHANY I SAMOTNY!

Zaprasza Biuro Podróży ALEX - tel 600826144, 856759796

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.alexbp.pl