Turystyka zdrowotna

ROYAL SPA GENEVA - HOTEL “PROMENADA” ***

KOMPLEKS HOTELOWY - jest położony w centralnej części Truskawca, około 300 metrów od głównego deptaka – 5 minut od głównej pijalni wód mineralnych. W okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje, bary.

Kompleks ROYAL SPA GENEVA to jeden z większych spa na terenie Ukrainy. W skład kompleksu wchodzą cztery obiekty o rożnych standardach: ROYAL GRAND *****, GENEVA ****,CEZAR ****, PROMENADA ***

Baza medyczno – sanatoryjna wraz ze SPA zlokalizowane są w części ROYAL GRAND.

Pokoje - 1, - 2 osobowe standard, klimatyzacja / oprócz Genewa /, TV, sejfem, czajnikiem, na wyposażeniu szlafrok, kapcie, podstawowy zestaw kosmetyków.

Wyżywienie - 3 x dziennie - szwedzki stół.

Wi–Fi - dostępne w całym kompleksie, z wyłączeniem Promenady - tam internet kablowy.

SPORT I ROZRYWKA - Kompleks posiada jedno z największych centrów SPA w Truskawcu i na Ukrainie, o powierzchni 7000 m 2, ze specjalna STREFA AQUA, do której należą m.in.: basen rekreacyjny – wymiary 10 x 25 m, głębokość – 1, 4 m, jacuzzi, basen zewnętrzny z hydromasażem i jacuzzi, basen z woda z Morza Martwego, łaźnia japońska – tzw. Ofuro, łaźnia rosyjska i brodzik dla dzieci. Korzystanie ze SPA w cenie. Ponadto znajduje się tutaj także centrum wellness, bilard, kręgle, squash, 3 sale konferencyjne w tym sala widowiskowo – koncertowa, bar, restauracja gruzińska i restauracja Giardino Italiano.

Dla dzieci – pokój zabaw przy centrum SPA, animacje dostosowane do wieku, w sali widowiskowej znajduje się mini kino z filmami aminowymi.

Cena za 8 dni / 7 nocy za osobę                    za 13 dni / 12 nocy

Pokój 2 osobowy - 1090 zł                            1890 zł

Pokój 1 osobowy - 1540 zł                            2790 zł

ZAPRASZA BIURO PODRÓŻY ALEX – tel. 600826144, 85/6759796

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.alexbp.pl